Giriş Yap veya Üye Ol | Facebook İle Giriş Yap

                     

 HEDEFİMİZ

Konak Elektrik ailesi olarak;
* Çalışanlarımızla beraber sağlıklı ve mutlu bir hayatı, bireysel ve toplumsal gelişmeyi amaç edinerek,
* İş ahlakı ve dürüst çalışma prensiplerine uymayı,
* Bu doğrultuda, hizmet sunan personelimizin maddi ve manevi verimliliğini artırarak, yeteneklerinden ve gücünden azami derecede istifade etmeyi,
* Velinimetimiz olan müşterilerimizin arzu ve isteklerine kaliteli ve istikrarlı cevap vermeyi,
* Amaçlarımızın uygulanabilirliğini ve sürekliliğini denetleyen mekanizmayı kurarak ve koruyarak,
* Uluslararası kalite ve standartlarda ürünler ve hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

En üst düzeyde ürün ve hizmet kalitesi ile tecrübelerimizi birleştirip müşterilerimize maksimum fayda sağlamak.  Faaliyet gösterdiğimiz sektörde dürüstlük başta olmak üzere etik değerlerden taviz vermeden idari ve teknik şartnamelere uygun olarak kaliteyi,güvenilirliği ve saygınlığı kabul gören örnek bir şirket olarak faaliyetlerimize devam etmek. Müşteri memnuniyeti esas odaklı, tecrübeli teknik kadrosu ile kaliteli ve projeye uygun çözümler üreterek ekonomik hizmetler sunmak,bayiliğini yapmakta olduğumuz seçkin ürünlerin teknolojisini firmamızın tecrübesiyle türkiye insanına ve dünyaya tanıtmak birincil misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek. Kaliteli ve optimum maliyetli hizmet sunmak amacıyla dinamik ve uzman kadromuzun kalitelerini yükseltmelerini sağlamak. Kaynaklarımızı en etkin ve verimli şekilde kullanmak. Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkararak sorumluluk sahibi sektöre pozitif katkı sağlayan bir şirket olarak hizmet vermektir.